23 – 25 aprilie 2013

Lansare de carte

Miercuri, 24 aprilie la ora 12 în Aula Ferdinand I a Facultăţii de Istorie şi Filsofie va avea loc lansarea a două volume. Autori: Prof. dr. Csucsuja István şi Lect. dr. Nagy Robert.

2013. április 24-én, szerdán 12 órától a kolozsvári Babeș-Bolyai Tudományegyetem Magyar Történeti Intézete könyvbemutatóra hívja a kedves érdeklődőket. A bemutatásra kerülő kötetek: Dr. Csucsuja István egyetemi professzor „Sokarcú örökség” című tanulmánykötete, valamint Dr. Nagy Róbert egyetemi adjunktus „A tőke - az átváltozás hajtóereje. A német tőke szerepe Erdély iparosításában 1880-1918” („Capitalul – forţa transformării. Rolul capitalului german în industrializarea Transilvaniei 1880-1918”) című történeti monográfiája. Helyszín: a BBTE Történeti Intézete, Kolozsvár, Napoca/volt Jókai út 11. sz. Ferdinand díszterem. Időpont: 12.00 óra.