Secretariat

 

Lavinia Simona Miron - Secretar şef, specializări: Istorie (zi şi ID), Istoria Artei
e-mail: lavinia.miron@ubbcluj.ro

Raina Hajnal - Secretară linia maghiară, toate specializările (licenţă şi masterat)
e-mail: raina.hajnal@ubbcluj.ro

Loredana Nemeth - Secretară, specializări: Arheologie, Arhivistică, Ştiinţele informării şi documentării (licenţă), Etnologie, Turism cultural, Filosofie (zi şi ID)
e-mail: loredana.nemeth@ubbcluj.ro

Felicia Melania Terec Secretară, specializări: RISE, Studii de securitate (română şi engleză),
e-mail: felicia.terec@ubbcluj.ro

Anamaria Pop - Secretară, specializările de masterat, linia română, Studii de securitate ID
anamaria.pop@ubbcluj.ro

Adriana Şerdean - Casieră

adriana.serdean@ubbcluj.ro

Simona Dombi - Erasmus, Oficiul permanent al admiterii

simona.dombi@ubbcluj.ro

 

Administrator şef al facultăţii

Nelica Morar nelica.morar@ubbcluj.ro